Hans van Linschoten vertegenwoordigt Nieuw-Vossemeer in Adviesraad Verkeer.

De nieuwe adviesraad Verkeer is op 1 juli vastgesteld. In de adviesraad zitten vertegenwoordigers uit alle kernen van de gemeente Steenbergen plus het buitengebied. Onder toeziend oog van een notaris zijn de leden door middel van een loting geselecteerd. De adviesraad zal het college gevraagd en ongevraagd adviseren over projecten die voortkomen uit het Gemeentelijk Verkeer en Vervoerplan (GVVP) en het Meerjaren Uitvoeringsplan (MUP). Wethouder Baartmans: “Ik ben blij dat zich zoveel kandidaten hebben gemeld en dat deze zeven heren zich in willen zetten voor een veilig verkeer en vervoer in onze gemeente. Ik had er natuurlijk ook graag een dame bij, maar de loting heeft zo beslist. Ik heb alle vertrouwen in deze adviesraad waarin alle leden hun eigen waardevolle ervaring en expertise meebrengen.”
Hans van Linschoten vertegenwoordigt Nieuw-Vossemeer: “Als adviesraad werk je met en voor de Gemeente Steenbergen. Prioriteiten en belangen zullen wisselen per kern en ik snap dat niet iedereen zijn zin kan en zal krijgen. Ik hoop op een leuke praktische en realistische samenwerking met de adviesraad, gemeente en burgers van onze gemeente.”
De overige leden stellen zich hieronder graag voor.
Roel Geers vertegenwoordigt Steenbergen: “Deze adviesraad krijgt een belangrijke rol bij de realisatie van het Gemeentelijk Verkeer en Vervoersplan (GVVP) en het Meerjarig Uitvoeringsplan (MUP). Vooral bij de voorbereiding van de gemeentelijke besluitvorming kan deze adviesraad belangrijk zijn als verbinding tussen de Steenbergenaren en de gemeente. Aan het vormgeven van deze verbinding wil ik graag een bijdrage leveren, juist omdat die verbinding de beste voorbereiding is voor de gemeentelijke besluitvorming.”
Henk Groenendijk vertegenwoordigt Welberg: “Ik ben nieuwsgierig en heb een pragmatisch kritische blik op projecten. Het credo ‘meten is weten’ zal ik regelmatig gebruiken in deze adviesraad. Luisteren is voor mij een groot deel van goede communicatie en ik hoop op goede discussies, samen de mouwen op te stropen en met elkaar aan de slag te gaan, altijd met een kwinkslag en een vleugje humor.”
Bernard Hack vertegenwoordigt Kruisland: “Als lid van de dorpsraad, vertegenwoordig ik Kruisland in de adviesraad Verkeer. De ervaringen die ik in mijn carrière van 44 jaar in het goederenvervoer heb opgedaan in binnen- en buitenland, helpen mij om mijn rol goed te kunnen vervullen in de adviesraad.”
Hubert Visser vertegenwoordigt De Heen: “In mijn werk kom ik nog wel eens bijzondere of gevaarlijke verkeerssituaties tegen. Ook mijn kinderen die elke dag naar school fietsen, maken ook regelmatig situaties mee die de aandacht verdienen. Daarnaast verandert onze gemeente continu, wat ook invloed kan hebben op het verkeer. Daarom vind ik dat wij als inwoners van Steenbergen mee moeten denken over hoe en waar in de toekomst de verkeersstromen moeten bewegen. Ik wil hier graag een bijdrage aan leveren voor een betere en vooral veiligere verkeerssituatie in Steenbergen.”
Harry Vlamings vertegenwoordigt Dinteloord: “Ik heb mij aangemeld voor de adviesraad Verkeer voor de veiligheid en rust voor de inwoners. Ik wil bijvoorbeeld graag een bijdrage leveren aan het ontlasten van Dinteloord van zwaar verkeer, zowel vrachtverkeer als landbouwverkeer. Ik kijk daarom met belangstelling uit naar een van de eerste projecten waar we ons over gaan buigen: de studies naar de rondwegen om Dinteloord en Steenbergen.”
Ton Waldschmit vertegenwoordigt het buitengebied: “In een vorige carrière ben ik een aantal jaren werkzaam geweest als agent bij Bureau Verkeersongevallen en heb ik de impact van grote verkeersongelukken bij de nabestaanden of andere familie kunnen ervaren. Ik wil graag deelnemen aan de Adviesraad Verkeer omdat dit onderwerp mij na aan het hart ligt. Ik hoop dat ik een goede inbreng kan hebben in de Adviesraad en kijk erg uit naar een fijne samenwerking.”
Kalender Nieuw-Vossemeer:
Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
Komende activiteiten:
18-07-2022 | Sjoelmiddag |
Stuur uw activiteit of kopij, kort en bondig, kant en klaar in tekst, naar: redactie(at)4681(dot)nl
Eventueel voorzien van maximaal 3 afbeeldingen van 1000 pixels breed, 90% jpg kwaliteit.
Besloten FB groep 4681 Nieuw-Vossemeer voor bewoners en oud bewoners van ons dorp
gemeente Steenbergen | nieuws en persberichten
- Save the Date - informatieavond 'Steenbergen aardgasvrij' op dinsdag 12 juli
Op dinsdag 12 juli van 19.30 tot 21.00 uur organiseert de gemeente Steenbergen een informatieavond met als thema 'Steenbergen aardgasvrij'.
- Inloopbijeenkomst onderzoeksboring voor aardwarmte 5 juli Dinteloord
SCAN is op zoek naar een boorlocatie in de omgeving van Dinteloord. SCAN wilt graag met u in gesprek hierover op 5 juli tussen 19.00 en 21.00 uur bij de Blauwe Wolk, Zuideinde 34G in Dinteloord
- Bijstandsfraude melden
Bijstandsuitkeringen moeten terechtkomen bij mensen die daar recht op hebben. Er is sprake van bijstandsfraude als iemand opzettelijk verkeerde informatie geeft of informatie verzwijgt om een (hogere) uitkering te krijgen of te houden.
- Uitnodiging bijeenkomst lokaal preventieakkoord
In de gemeente Steenbergen werken we met heel veel partners aan een gezonde leefstijl voor al onze inwoners. We hebben al een lokaal sportakkoord. Nu gaan we aan de slag met een lokaal preventieakkoord.
- Unieke kans voor Steenbergen bij opening landelijke Veteranendag
Bij de openingsceremonie van de landelijke Veteranendag op zaterdag 25 juni is een bijzondere rol weggelegd voor Steenbergen
- Onderhoud asfalt N257
Op maandagavond 20 juni van 19.00 uur tot 00.00uu is er onderhoud van de provincie Noord-Brabant aan het asfalt op de N257 Zeelandweg-Oost,
- Verkeersmaatregelen op Tholensebrug en Vossemeersebrug
Bericht van de Rijkswaterstaat: op de Tholensebrug geldt vanaf begin juli 2022 een snelheidsbeperking vanwege de plaatsing van barriers langs de vangrails.
- Vergadering Commissie Ruimtelijke Kwaliteit op woensdag 22 juni 2022
De vergadering Commissie Ruimtelijke Kwaliteit (welstand) is op woensdag 22 juni 2022 vanaf 13:30 uur in het gemeentehuis van Steenbergen
- Portefeuilleverdeling college
De portefeuilleverdeling van het college is vastgesteld in de collegevergadering van dinsdag 14 juni. U kunt de portefeuilleverdeling op.....
- Sportdag Jubileumjaar voor alle scholieren in de gemeente Steenbergen
Een van de hoofdactiviteiten van het jubileumjaar is een sportdag voor alle scholieren in de gemeente Steenbergen. Deze dag is bedoeld voor zowel de negen basisscholen als voor de leerlingen van 't Ravelijn.